Friday , 20 April 2018
آخرین اخبار

مسابقات و همایش ها

فراخوان مسابقه طراحی معمار ایرانی – فن آورد

  فراخوان مسابقه طراحی معمار ایرانی – فن آورد رقابت فن‌آورد در رشته معماری با عنوان «معمار ایرانی» با به کارگیری یک شیوه متفاوت و منحصربه‌فرد می‌کوشد طراحانی که بیشترین مهارت، تناسب و بازدهی را در بازار کار معماری دارند شناسایی و رتبه‌بندی کند. مجموعه مهارت‌های فنی، هنری، رفتاری و اجتماعی طراح مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و صرفا کیفیت طرح ... بیشتر بخوانید »

مسابقه طراحی المان ورودی منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید

     منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید در نظر دارد طراحی المان ورودی مجموعه خود را به مسابقه بگذارد. این مسابقه با همکاری مؤسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار، دانشگاه سوره و منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید برگزار خواهد شد. جوایز مسابقه  از سوی منطقه اقتصادی ارگ جدید به برندگان مسابقه اعطا خواهد شد. مدارک و اسناد مسابقه از طریق ... بیشتر بخوانید »

چهارمین همایش معماری داخلی و دکوراسیون

         معرفی همایش: انسان در طول تاریخ همواره به محیط پیرامون خود توجه داشته و آن را با نیازهای خود متناسب ساخته است. این نیازها گاه در حد الزامات نخستین زندگی بوده، گاه دامنه آن تا مرزهای زیبا شناسی و حتی فراتر از آن گسترده شده است. این محیط شکل گرفته، معماری است. اگرچه به رغم پیوند ... بیشتر بخوانید »

مسابقه عکاسی محرم و حیات شهری

 شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی  شهری  ایران  به مناسبت ایام محرم و سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)  و یاران با وفایش ،مسابقه عکاسی با عنوان ” محرم و حیات شهری ”  را برگزار می کند.  به گزارش  روابط عمومی شرکت  مادر تخصصی عمران و بهسازی  شهری  ایران  ، هدف از برگزاری این مسابقه آشنایی شهروندان ... بیشتر بخوانید »

همایش ملی معماری، فرهنگ و مدیریت شهری

 معماري بازتابی از انديشه‌ انسان در رابطه با محیط است که از فرهنگ جامعه‌ای که در آن شکل گرفته، منبعث می‌شود. از اینرو الگوی معماري هر دوره با حوادث و تغیراتی که در ساير ساحت‌های زندگي و هنر به وقوع مي‌پيوندد، تغییر می‌کند. نمی‌توان از نظر دور داشت هر اقدامی که برای تغییر محیط صورت می‌گیرد علاوه بر تاثیرات کالبدی ... بیشتر بخوانید »