Friday , 20 April 2018
آخرین اخبار

اخبار

ساخت و نصب پنجره های رنگی(گره چوبی)

 ساخت و نصب پنجره های رنگی(گره چوبی) در ورودی دانشکده فنی و مهندسی استاد مسئول پروژه : آقای مهندس عباس رحمتی طراح : خانم غزاله مردانه مجری طرح : آقای محسن جعفری ، خانم مائده اوشناری نصب : ورودی ۹۳ جمع آوری هزینه : ورودی بهمن ۹۲ ، جمعی از ورودی مهر ۹۶ ، محسن جعفری ، غزاله مردانه ، ... بیشتر بخوانید »

مقایسه دو سبک معماری مدرن و پست مدرن

 مقایسه دو سبک معماری مدرن و پست مدرن این دو سبک از معماری به دلیل داشتن زیرشاخه های فراوان به راحتی قابل توصیف نیستند. اما در این تحقیق سعی بر آن است که بارزترین و مهم ترین شباهت ها و تفاوت های این دو سبک را با بیانی ساده تشریح کنیم.   تاریخچه معماری مدرن: این سبک از معماری پس ... بیشتر بخوانید »

باغ ایرانی

 باغ ایرانی باغ ارم شیراز ایرانی ها از گذشته به ساخت باغ و باغچه در حیاط ها و اطراف بنا علاقه ی خاصی داشتند. باغ ایرانی هم مثل اثار هنری ایران در چهارچوب سنت و اصول ظریفی است و در ان هیچ عنصر بیهوده ای وجود ندارد که فقط جنبه ی زیبایی داشته باشند، بلکه به صورتی ست که انچه ... بیشتر بخوانید »

باز تعریف میدان در میدان

 باز تعریف میدان در میدان در این مطلب میخواهیم به پروژه ای بپردازیم که در حالی سایر نیاز های پروژه را حل کرده است به فضای جمعی و مرکز اتفاقات شهری پرداخته است و سعی در باز تعریف اینگونه فضاها دارد. پروژه میدان از Foreign Office Architects   درسال 2007 در منطقه عمرانیه در استانبول به بهره برداری رسید.عمرانیه یکی ... بیشتر بخوانید »

تیتراژِ پایانیِ سوم

 تیتراژِ پایانیِ سوم به نام خداوند بخشنده ی بخشایش گر   مدتی هست که حیرانم و تدبیری نیست خونِ دل رفته به دامانم و تدبیری نیست   – سلام یک سالی می شود در خدمتیم … یک سالی می شود منتخب شدیم، توسط شما ! ممنون بابت اعتماد   – اما ؛ انتقاد چیست ؟ نقد در اصطلاح به مفهوم ... بیشتر بخوانید »

گزارش اتحادیه معماری مرمت و شهرسازی – کرمانشاه

   گزارش سفر ” اتحادیه دوم – دانشگاه رازی کرمانشاه – 28 و 29 تیرماه ” دیدار با انسان هایی که مدت زمان کمی در فضای مجازی،مختصر ارتباطی باهم داشتیم و همسفر بودن باهاشون … یه حسّ غریب و جالبی داشت . اما کرمانشاه برای همیشه با این اتفاق جاودانه شد … برای همه ی ما . زندگی دو سه ... بیشتر بخوانید »

برنامه کلاس های نرم افزار انجمن

  ◀️توجه ↩️تخفیفات برای دانشجویان معماری دانشگاه گرمسار به ۳ صورت زیر می باشد : ◾️افرادی که برای اولین بار در این موسسه ثبت نام میکنند شامل تخفیف ۵۰% می باشند. ◾️افرادی که برای دومین بار در این موسسه ثبت نام می کنند،شامل تخفیف ۷۰% می باشند. ◾️افرادی که برای سومین بار در این موسسه ثبت نام می کنند،شامل تخفیف ... بیشتر بخوانید »

اولین بازدید تابستان1395

 گزارش کوتاه از اولین بازدید تابستان سلام امیدوارم حالتون خوب باشه و تابستونتون رو پر انرژی شروع کرده باشین بازدید علمی و دوستانه از مسجد جامع شهرک غرب و نمایشگاه معماری دیجیتال کانون معماران معاصر در روز دوشنبه ۲۱ تیرماه ۱۳۹۵ توسط عده ای از هنرجویان معماری دانشگاه صورت پذیرفت. – در ادامه گزارش تصویری مختصری از بازدید را مشاهده ... بیشتر بخوانید »