Friday , 20 April 2018
آخرین اخبار

گزارشات

گزارش اتحادیه معماری مرمت و شهرسازی – کرمانشاه

   گزارش سفر ” اتحادیه دوم – دانشگاه رازی کرمانشاه – 28 و 29 تیرماه ” دیدار با انسان هایی که مدت زمان کمی در فضای مجازی،مختصر ارتباطی باهم داشتیم و همسفر بودن باهاشون … یه حسّ غریب و جالبی داشت . اما کرمانشاه برای همیشه با این اتفاق جاودانه شد … برای همه ی ما . زندگی دو سه ... بیشتر بخوانید »

اولین بازدید تابستان1395

 گزارش کوتاه از اولین بازدید تابستان سلام امیدوارم حالتون خوب باشه و تابستونتون رو پر انرژی شروع کرده باشین بازدید علمی و دوستانه از مسجد جامع شهرک غرب و نمایشگاه معماری دیجیتال کانون معماران معاصر در روز دوشنبه ۲۱ تیرماه ۱۳۹۵ توسط عده ای از هنرجویان معماری دانشگاه صورت پذیرفت. – در ادامه گزارش تصویری مختصری از بازدید را مشاهده ... بیشتر بخوانید »

گزارش بازدید از باغ گیاه شناسی

 سلام به همه… امیدواریم خودتون رو برای ایام امتحانات آماده کرده باشین 🙂 بعد از گذروندن چندین هفته ی پر مشغله  و کنسل شدن بازدید موزه ی عبرت ، فرصتی شد تا دوباره در تاریخ جمعه هفتم خرداد ماه در کنار هم جمع بشیم و به بازدید از باغ گیاه شناسی ملی ایران بریم.. خوشبختانه با هماهنگی بچه ها و ... بیشتر بخوانید »

بازدید از شهرک سینمایی غزالی + مسابقه عکاسی

 روزهای پایانی سال 94 و حال و هوای نوروز بهونه ای بود برای ما که دوباره جمع بشیم و صبح روز جمعه 21 اسفند،همگی به سمت شهرک سینمایی غزالی حرکت کنیم. با همکاری بچه ها و استاد یونسی عزیز بازدید رو از اولین بخش های شهرک شروع کردیم و با راهنمایی های مسئولین شهرک از سایر بخش های شهرک شامل ... بیشتر بخوانید »

گزارش بازدید کاخ گلستان

 به نام خدا با عرض سلام و خوش آمد گویی مجدد به دانشجویان جدید الورود… بعد از گذشت حدود یک ماه از شروع ترم جدید با تلاش های اعضای انجمن و هماهنگی های مسئولین دانشگاه اولین بازدید ورودی 94 در تاریخ جمعه پانزدهم آبان ماه برگزار شد . حدود ساعت 9 صبح دانشجویان در محل قرار تعیین شده حاضر شدند ... بیشتر بخوانید »

گزارش یک دیدار گرم در “شمال تهران” + مسابقه عکاسی

     سلام و درود بر دوستان عزیز… مدتی بود که به دلیل امتحانات و تحویل ها از برنامه ی بازدید هامون عقب موندیم. مجموعه ی سعدآباد برای ازسرگیری بازدید ها، جای مناسبی بود که به توافق رسیدیم . . . ساعت 10 صبح – ورودی زعفرانیه با بهم پیوستن بچه ها و “استاد بنایی”، به سمت موزه ی آثار ... بیشتر بخوانید »

گزارش سفر همدان

 به نام خالق زیبایی ها ” همدان” – خرداد ماه سال 1394 ساعت 5 صبح- میدان آرژانتین؛ نخستین میعادگاه معماران گرمسار! استاد بنایی عزیز منتظرمون بود. حرکت به سمت ترمینال جنوب برای پیوستن سایر دوستان و همچنین استاد مشتاق و همسر گرامیشون . همدان ما داریم میایم . . پس از گذراندن ساعاتی شورانگیز در راه، به غار علیصدر رسیدیم… ... بیشتر بخوانید »

گزارشی کوتاه از سفر علمی استان قزوین

 به نام خدا گزارشی کوتاه از سفر کوتاه به شهر قزوین با عرض سلام و آرزوی موفقیت برای دانشجویان گرامی مدتی بود به علت مشکلات فراوان و ناهماهنگی های موجود,دانشجویان معماری شاهد سفر برون شهری و حتی بازدید درون شهریِ مطلوب از طرف دانشگاه نبودند . الحمدلله…سفر قزوین برای درس طرح معماری 1 با هماهنگی های انجام شده توسط استاد ... بیشتر بخوانید »

بازدید از سرای سالمندان گرمسار

 نیکی هنری نیست به امید تلافی                              احسان به کسی کن که به کار تو نیاید!   به بهانه ی تبریک پیشاپیش سال  نو,در روز سه شنبه 93/12/19   جمعی از دانشجویان معماری دانشگاه گرمسار از سرای سالمندان  این شهر بازدید کردند. در قدم اول به خانه ی سالمندان ,نگاه منتظر ساکنان پر مهرش از هر چیز پر رنگ تر است و پشت ... بیشتر بخوانید »